3D Tasarım Eğitimi3

planner5d

Planner 5D

Planner 5D, ücretsiz çevrimiçi mimari ve iç mimari tasarım programıdır. Ücretsiz bir şekilde üye olarak web tabanlı uygulama ile tasarımlar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Planner 5D herkese profesyonel görünümlü bir ev, peyzaj ve ofis kat planları ve tasarımları oluşturma şansı verir. İster yetenekli bir tasarımcı olun, ister yeni başlayan biri olun, her zaman hayalini kurduğunuz alanı yaratın.

Sezgisel aracı sayesinde, farklı ev planlaması öğelerini denemenize ve sonuçları etkileyici 2B planlarda ve 3B görselleştirmelerde görmenize veya projenizde Sanal Gerçeklik turunu denemenize olanak tanır.

Mobilya ve diğer ev eşyaları ile kat planları ve tasarım düzenleri oluşturmak için 2B modunu kullanın veya tasarımınızı herhangi bir açıdan keşfetmek ve düzenlemek için 3B'ye geçin.

Benzersiz mobilyalar, duvarlar, zeminler ve daha fazlasını oluşturmak için renkleri, desenleri ve malzemeleri düzenleyin - hatta mükemmel uyumu bulmak için ürün boyutlarını ayarlayın.

Tasarımınızı gerçekçi bir görüntü olarak yakalamak için Anlık Görüntüler özelliğini kullanın - bu, çalışmanızın bir fotoğraf gibi görünmesini sağlamak için gölgeler, ışıklandırma ve zengin renkler ekler!

Tasarımınızı gerçekçi bir görüntü olarak yakalamak için Anlık Görüntüler özelliğini kullanın - bu, çalışmanızın bir fotoğraf gibi görünmesini sağlamak için gölgeler, ışıklandırma ve zengin renkler ekler!

Çeşitli açılardan tasarlarken hem 2B hem de 3B görünümlerle denemeler yapın. Özel yüzeyleri ve malzemeleri düzenleyin, düzenleyin ve uygulayın.

Kullanıcılar tarafından oluşturulan proje galerisinde bulunan 5000 üzerinde tasarım bulunurken herkes bu tasarımlara ulaşabiliyor.

Sezgisel ve kullanıcı odaklı arayüz, herhangi bir öğretici veya talimat olmadan kolay bir tasarım süreci sağlar. İç tasarım stilinize uyması için mobilyalara, duvarlara ve zeminlere özel renkler, desenler ve malzemeler uygulayın.

Büyüyen bir topluluğun parçası olun. Projeleri yükleyin ve özelleştirin. Diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan tasarımlardan ilham alın.

 

stormgain reklam