3D Tasarım Eğitimi3

penpot

Penpot

Penpot web tabanlı ücretsiz, açık kaynak kodlu grafik tasarım programıdır. Penpot, alanlar arası ekiplere yönelik ilk Açık Kaynak tasarım ve prototipleme platformudur. İşletim sistemlerine bağımlı olmayan Penpot, web tabanlıdır ve açık web standartları (SVG) ile çalışır. Uygulama bir topluluk tarafından geliştirilmektedir. Herkesin kullanımına açıktır.

Penpot'un Özellikleri

Disiplinler arası ve ekip çalışmasına uygun araçlar ve özellikler barındırır.

SVG'yi başka hiçbir prototipleme aracının kullanmadığı şekilde kullanan Penpot dosyaları, vektörel araçların çoğuyla uyumluluğa sahiptir, teknoloji dostudur ve web'de kullanımı son derece kolaydır.

Web tabanlı olan Penpot, işletim sistemlerine veya kurulumlara bağlı değildir, yalnızca modern bir tarayıcı çalıştırmanız gerekir.

Açık kaynak kodlu olduğundan ihtiyaca uygun olarak yeni özellikler, eklentiler eklenebilir, kişiselleştirilebilir. 

Herkes için etkileşimli prototipler oluşturabilir, ürün davranışını taklit etmek için zengin etkileşimler oluşturabilirsiniz. Paydaşlarla paylaşabilir, ekibinize teklifler sunabilir ve tasarımlarınızla kullanıcı testlerini tek bir yerde başlatabilirsiniz.

Tasarım sizinle başlayabilir, ancak onu bütün yapan ekip çalışmasıdır. Tüm ekip üyeleri, tasarımlar üzerinde gerçek zamanlı tasarım çok oyunculu ve merkezi yorumlar, fikirler ve geri bildirim ile aynı anda çalışır.

Topluluk tarafından geliştirilen ve sürekli genişleyen bir kütüphanesi vardır. Bu kütüphaneden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Penpot uygulamasını kullanmak için Tıklayın..

stormgain reklam