3D Tasarım Eğitimi3

MİMARLIK VE İNŞAAT İÇİN ÇİZİM TASARIM PROGRAMLARI

 

blender

Blender 3D

Blender 3D çok amaçlı 3d tasarım, 3d modelleme, 3d animasyon, render, VFX ve video editleme progamıdır. Blender 3D mimarlık ve inşaat sektöründe çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Blender ile hem hazırdaki araçlarla hem de çeşitli eklentiler ile CAD çizimleri yapılabilir. 2D kat planından hızlıca 3D model oluşturulabilir. 

 

 

tad

TAD - The Architect's Desktop

TAD ücretsiz bir BIM yapı bilgi modellemesi yazılımıdır. Ücretsiz mimari çizim programıdır. TAD mimarların ve mühendislerin ihtiyaç duyabileceği pek çok yapı modelleme, mimari çizim ve inşaat tasarım araçlarını bünyesinde barındırmaktadır.


floorplanner

Floorplanner

Floorplanner, gelişmiş ücretsiz çevrimiçi oda planlama programıdır. Kullanımı son derece basit olmakla birlikte, bir çevrimiçi planlama programından bekleyeceğiniz birçok özelliğe sahiptir. Birçok mobilya seçeneği, güzel talimatlar ve odanızı 3 boyutlu olarak görüntüleme imkanı sunmaktadır.


planner5d

Planner 5D

Planner 5D, ücretsiz çevrimiçi mimari ve iç mimari tasarım programıdır. Ücretsiz bir şekilde üye olarak web tabanlı uygulama ile tasarımlar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

3d tasarım hizmeti

Mimarlar için blender eğitimi2

stormgain reklam