3D Tasarım Eğitimi3

brl cad

BRL-CAD

BRL-CAD, etkileşimli geometri düzenleme, işleme ve geometrik analiz için yüksek performanslı ışın izleme, sistem performans analizi karşılaştırma paketidir. 30 yılı aşkın bir süredir uygulama geliştiriciler için geometri kitaplıkları içeren güçlü bir açık kaynaklı çapraz platform katı modelleme sistemidir.

Paket, kapsamlı bir şekilde çapraz platform olacak şekilde tasarlanmıştır. BSD, Linux, Solaris, Mac OS X ve Windows dahil olmak üzere birçok yaygın işletim sistemi ortamında aktif olarak geliştirilir ve korunur.

BRL-CAD, ABD Ordusunun tercihidir. 20 yıldan fazla bir süredir BRL-CAD, ABD ordusu tarafından güvenlik açığı ve ölümcül analizler için silah sistemlerini modellemek için kullanılan birincil üç hizmetli katı modelleme CAD sistemi olmuştur.

BRL-CAD kodumuz OSI onaylı lisans koşulları altında açık kaynak kodludur, bu da onu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bu yazılımı ücretsiz olarak alacağınız ve sizden hiçbir zaman ücret almayacağız anlamına gelir.

 

stormgain reklam